

Telefoon: (+31) 0485-576958
Fax: (+31) 0485-578619
Samen sta je sterk! In Teamverband bezoeken deze fanatiekelingen diverse wedstrijden en evenementen.
Nadat Peter van Dongen zijn Audi S2 had aangeschaft had hij al snel besloten dat ook de audio eraan moest geloven. De auto werd daarom voorzien van een indrukwekkende bassreflex kist met twee GLADEN SPL 12 woofers en de bijpassende GLADEN Mono versterkers.
Om ook de rest van de muziek "op niveau" te kunnen weergeven werd ook in de voorportieren plaats gemaakt voor wat extra "kick". De Mosconi DSP 6to8 zorgt daarbij voor de perfecte afstelling.
Installatie:
| Luidsprekers | GLADEN ZERO PRO 165.2 PP |
| Kickbassen | GLADEN ZERO PRO 165 DC |
| Versterker | GLADEN XL 150c4 |
| Kick Versterker | GLADEN XL 275c2 |
| Sub Versterkers | GLADEN SPL 1800c1 |
| Subwoofers | GLADEN SPL 12 |
| DSP Processor | MOSCONI DSP 6to8 |
Peter Huisman is werkzaam als inbouwer bij Schut Car Systems in Arnhem. Zijn Seat Leon 1.8T verbouwde hij dan ook zelf. Naast een hoogwaardige audio installatie werd er ook de nodige multimedia verbouwd. Dat Peter hierin geslaagd is blijkt wel uit de diverse prijzen die hij inmiddels gewonnen heeft. Zo werd Peter Nederlands Kampioen Emma SQ in de Master 5 klasse. In de Multimedia Klasse werd hij zowel Nederlands als Europees kampioen!
Installatie:
| Luidsprekers | GLADEN SQL 165 DUAL |
| Versterker 1 | Mosconi AS 100.2 |
| Versterker 2 | Mosconi AS 100.4 |
| Versterker 3 | Mosconi AS 300.2 |
| Subwoofer | GLADEN SQL 15 |
| Demping | Silent Coat |
Lees hier de reportage in Automaxx Magazine over de Seat Leon van Peter.
Met maar liefst 8000 A aan startstroom uit 11 accu's en meer dan 20.000 watt versterkervermogen staat deze vito garant voor pure geluidsdruk. Niet voor niets zijn Tommie en Astrid meervoudig Nederlands en Europees Kampioen EMMA ESPL.
De acht 15" SQL woofers worden ondersteund door evenveel 16,5 cm SQL kickbassen en een Zero Pro 100 composet. Het geheel wordt actief aangestuurd door Mosconi AS versterkers.
Vincenzo van Houwelingen bouwde zijn Golf 3 samen met Le Car Automotive om tot demo- en wedstrijd auto. Hiervoor werd de kofferbak compleet onder handen genomen en omgebouwd in old skool stijl met MDF en kunstleer. De subwooferkist is van het type Dikke Planken en voorziet naast stevigheid ook in een perfect afgeronde slotpoort. Zo hoort het!!
| Luidsprekers | Subwoofers | Versterkers | Voertuigspecifiek | Demping | Accessoires | Laser |
|---|---|---|---|---|---|---|